TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

„Komisarz Alex”: razem, ale w tajemnicy...

Relacje pomiędzy Jagodą i Gutkiem weszły na wyższy poziom (fot. TVP)
W łódzkim parku zostaje znalezione ciało Olgi Talarek, cenionej psychoterapeutki. Jej koleżanki z pracy są w szoku, szczególnie, że wychodzi na jaw fakt, iż zaginęła dokumentacja z wszystkich prowadzonych przez Olgę terapii.
A policjanci z łódzkiego posterunku mają pozaśledcze sprawy. Wilczak próbuje wykąpać Aleksa – z miernym skutkiem. Gutek i Jagoda postanawiają być ze sobą na próbę. Gruchające w służbowym aucie gołąbki zostają dostrzeżone przez „mundurową” policjantkę. Jagoda szybko wyjaśnia, że nic złego się nie dzieje. Ale czas jechać na komisariat i podjąć śledztwo w sprawie morderstwa.

Zobacz scenę z odcinka 211!

Policjanci przesłuchują partnera ofiary, który nie ma wiarygodnego alibi. Jednocześnie z zeznań świadków wynika, że poprzedniego wieczoru, jeden z pacjentów terapeutki czekał na nią przed poradnią – okazuje się, że wspomniany pacjent ma założoną przez żonę Niebieską Kartę, do tego od lat boryka się z uzależnieniem od narkotyków. Śledztwo się komplikuje, kiedy Alex odkrywa zaginioną dokumentację terapeutki w ogrodzie jej wspólniczki…

„KOMISARZ ALEX” W SOBOTY O GODZ. 20:35 w TVP1