TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

„Komisarz Alex”: zabójstwo policjanta i porwanie Jagody

Uczucie pomiędzy Jagodą i Gutkiem rozkwita (fot. TVP)
Komisarz Krzysztof Grzywacz z Wydziału Narkotykowego zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Przy sprawie jego zabójstwa współpracuje z Wilczakiem nadkomisarz Tamara Opolska, szefowa wydziału. Jak się okaże, była również partnerką Krzysztofa i bardzo chce złapać jego zabójcę.
Komisarz Grzywacz zajmował się rozpracowywaniem grupy przestępczej Więcława. Wilczak odkrywa, że Kaszub, jego dawny kolega z podwórka, pracuje dla Więcława. Kaszub był informatorem Grzywacza. Czy wystawił komisarza mafii? Okazuje się, że Grzywacz naraził się też swojemu sąsiadowi, który znęca się nad żoną. Grzywacz próbował pomóc kobiecie. Jagoda i Gutek wypytują małżeństwo czy czegoś nie zauważyli, ale niczego się nie dowiadują.

Zobacz scenę z odcinka 213!

Między Gutkiem i Jagodą dochodzi do kolejnego przełomu – dziewczyna przyznaje, że zakochała się w Gutku. Kulminacją sprawy jest zniknięcie Jagody i nadkomisarz Tamary. Czy Wilczak, Gutek i Alex zdążą je uratować z rąk zabójcy Grzywacza? Wilczak poznaje też nowe szczegóły w sprawie śmierci łódzkiej prokurator Fabiańskiej. Nadkomisarz Tamara ją znała. Wilczak ma przeczucie, że sprawa prokurator łączy się ze śmiercią jego żony. Czy intuicja go nie myli?

„KOMISARZ ALEX” W SOBOTY O GODZ. 20:35 w TVP1